KC-SSETS Siber Saldırı Erken Tespit Sistemi 
(Cyber Kəşfiyyat Xidməti)

Günümüzde her gün artarak devam eden siber saldırılar ve siber fidye saldırıları birçok kurum, kuruluş ve işletmeye zarar vermekte. 2017 yılında siber fidyecilerin geliri 5 Milyar USD nin üzerinde gerçekleşti. Ayrıca siber fidye saldırıları arasında Türkiye çoğu zaman ilk 10 da yer almakta.

Geliştirdiğimiz özel tespit sensör sistemler sayesinde dışa bağımlı olmaksızın Türkiye, Azerbaycan, Kıbrıs, Birleşik Arap Krallığı, Belçika, Şili, Amerika, Kanada, İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Romanya, Brezilya, Hindistan, Hollanda, İsveç, İsviçre, Avusturya, Avusturalya, Rusya, Ukrayna ve Polonya, Japonya,  Singapur, Güney Kore, Mısır, Umman, Tunus, Cezayir, Katar, Slovenya, Şili, Bulgaristan, Hong Kong, Macaristan ve İsrail   gibi 50 den fazla ülkeye tüm dünyadan yapılan siber saldırıları, saldırının türü ve saldırı yapan ip adreslerini anlık tespit edebiliyoruz.

 

Tespit sistemimiz anlık çalışmakta ve erken tespit sistemidir. Tespit edilen saldırgan ip adresi, saldırı türü, saldırı sayısı, saldırı başlangıç tarih saat saniye, son saldırı tarih saat ve saniye bilgisi veri tabanımıza kaydedilmektedir. Sistemimiz tüm dünyayı etkisi altına alan WannaCry ve Petya benzeri küresel fidye saldırılarını da erken tespit etmeyi hedeflemektedir.

Ayrıca erken tespit sistemimiz yerel saldırganları ya da mevcut ülke içerisinde ele geçirilmiş ve saldırı yapan zombi sistemleri de tespit edebilmektedir. Örneğin, Türkiye den Türkiye ye veya Fransa dan Fransa ya yapılan saldırılar ve saldırgan ip adresleri.

Müşterilerine güvenli internet hizmeti sunmak isteyen ISP ler KC-SSETS veritabanını kullanabilmekteler. Bu sayede ISP lerin müşterileri siber saldırılara ve siber fidye saldırılarına karşı korunaklı olmaktalar.

Parsecure istifadə edənlərin faydalarına baxın;

Parsecure X2

Parsecure X2

Sadə və Ağıllı;

ParSecure X2 ölçeklenebilir bir donanımdır ve networkünüzdeki tüm sunucu ve bilgisayar sistemlerini koruma altına alır. ParSecure X2 yi firewall olarak kullanabilir yada mevcut firewall unuz ile switch arasında ek bir ayar gerektirmeden konumlandırabilirsiniz. ParSecure X2 sizi küresel, ulusal ve bireysel siber saldırılara karşı korumaktadır.

QABAQÇIL TƏDBİR

Azərbaycan da daxil olmaqla bütün dünyada İP bloklardan qaynaqlanan hücumları analiz edib (RDP, MSSQL, MySQL, SSH, FTP vb.) və dərhal sizə hücum edən xakerlərin İP ünvanlarını bildiririk.

DƏRHAL QORUNMA

Analiz etdiyimiz xakerlərin İP adresləri ParSecure proqramının bazasına yerləşir və bu andan etibarən o ünvandan sizə qarşı olan hücumun qarşısı alınır.

Bu Unikal Patentli Texnologiyaya Sahib Olun

KİBER HÜCUMLARDAN QORUNMAĞA EHTİYACINIZ OLDUQDA, SİZƏ BİR TELEFON QƏDƏR YAXINIQ!

+994 12 310 03 29

Erya Software Bilişim Anonim Şirketi
Aydınlı Mah. Paylayıcı mad. yolu No:3 Tuzla İstanbul Türkiye

Türkiye için telefon numaramız +90 216 561 6 216  www.eryayazilim.com

Azerbaycan için telefon numaramız  +994 12 310 03 29  www.audaces.az

 

  • Erya Yazılım İnstagram
  • Erya Yazılım Twitter
  • Erya Yazılım Facebook
  • Erya Yazılım Youtube Sayfası