Hakkımızda

17 YILLIK SEKTÖR TECRÜBESİ

ERYA SOFTWARE BİLİŞİM A.Ş.

Bizler Erya Software Bilişim A.Ş. olarak, Bilgi işlem (Information technology) sürecine dahil olan tüm alanlarda faaliyet gösteren sektöründe lider bir firmayız.

 

21. yüzyılın hızlı dünyasında iş ortağı olarak çalıştığımız tüm işletmelerde, anlık olarak değişen bilişim sektöründeki yeniliklere ayak uydurma sürecini başarılı kılmak için yenilikçi fikir, bilgi, birikim ve tecrübemizi paylaşarak bu sürece katkıda bulunmanın haklı gurur ve onurunu 17 yıldır yaşamaktayız.

 

Firmamız son 8 yılda kendini ve iş ortağı olduğu işletmeleri geliştiren, destek verdiği firmalarda, iş sürecini hızlandıran, başarılı güvenilir, sürdürülebilir bilgi işleme ortamları oluşturan binlerce kişinin hizmet aldığı Türkiye ve Azerbaycan'da sektöründe marka ve lider firmalardan biri haline gelmiştir.

Firmamız Erya Software Bilişim A.Ş. olarak; güvenli ticaretin ve ekonomik sürdürülebilirliğin vazgeçilmezi saydığı "doğruluk, dürüstlük", prensipleri üzerine kurulu, kendini ve çalıştığı firmaları zamana karşı geliştirme sürecini ilke edinen değerler üzerine kurulmuştur...

Bizler "hizmette sınır olmaz" prensibiyle çıkmış olduğumuz bu yolda, 2012 yılında, bu başarılı hizmet ve anlayışın Türk kalitesinin yurt dışında da tanıtılması ve işletilmesi adına karar aldık.  

 

Ülkemize, bilgi işlem adına kazandırdığımız bu kaliteli ürünleri ve başarılı hizmetleri yurt dışına da taşımak adına ilk iş olarak, kardeş ve güzel Ülke Azerybaycan'da hizmet vermeye 2012 yılında başladık. 

 

Firmamız Azerbaycan'da, Audaces Tekstil Çizim ve Pastal Programının distribütörlüğünü, Audaces Plotter markasının Resmi Nümayandeliğini başarılı bir şekilde yıllardır ülkemizden binlerce km ötelerde de sürdürmeye devam etmektedir.

 

Ayrıca, dünyanın en gelişmiş Crypto ve Anlık Siber Saldırı Önleme Sistemi yüzde yüz Türk menşei,  Parsecure sistemin de Azerbaycan distribütörlüğünü de yapmaktadır.

 

Firmamız, 3CX İp Telefon sisteminin 2010 yılından bu zamana teknik destek ve satışlarını online santral altında satış ve temsilciliğini yürütmektedir. 

 

Bizler, Erya Software A.Ş. olarak, Bilgi İşlem süreci içine giren ve işletmelerin olmazsa olmazı, "i.t. support" bilgi işlem desteklerimizi, profesyonel kadromuzla başarılı olarak 2003 yılından bu zamana sürdürmekteyiz.

 

Erya Software - Erya Yazılım olarak, haklı gurur ve onurunu yaşadığımız "firmaları geliştirme ve iş ortaklığını ömür boyu devam ettirme" ilkemizle başladığımız bu yolda halen ilk çalıştığımız firma ile birlikte artık sayıları binleri geçen işletmelerde, bilgi işlem destek hizmetlerimizi 17 yıl önceki gibi kalite hizmet ve anlayışı da artırarak devam ettirmekteyiz.

Bizler, başarı ve sırlarımızı sizinle paylaşmak için uzman kadrodan oluşan ekibimizle burada, siz değerli müşterilerimizi hizmet vermeyi bekliyoruz...

Prensiplerimiz;

24 hour uzak hizmet

Uzak İzleme

Hızlı 

Destek

Yerinde Destek

Erya Software Bilişim Anonim Şirketi
Aydınlı Mah. Paylayıcı mad. yolu No:3 Tuzla İstanbul Türkiye

Türkiye için telefon numaramız +90 216 561 6 216  www.eryayazilim.com

Azerbaycan için telefon numaramız  +994 12 310 03 29  www.audaces.az

 

  • Erya Yazılım İnstagram
  • Erya Yazılım Twitter
  • Erya Yazılım Facebook
  • Erya Yazılım Youtube Sayfası