Hakkımızda
Black on Transparent.png Kopyası

17 YILLIK SEKTÖR TECRÜBESİ

ERYA SOFTWARE BİLİŞİM A.Ş.

Yenilikçi ve ileri görüşlü teknolojimiz ile kullanıcılarımızın günlük deneyimlerini iyileştirmek için 17 yıldır çalışmaktayız.

 

2004 yılında kurulan firmamız Erya Software Bilişim A.Ş, profesyonel mühendislerden, programcılardan, tasarımcılar ve pazarlama uzmanlarından oluşan ekibiyle sektörün lideri olarak çalışmaktadır.

 

Kusursuz çözümler sunabilmek için pazar ihtiyaçlarını, kullanıcılarımızın alışkanlıklarını ve motivasyon unsurlarını araştırmaya vakit ve kaynak ayırmaktayız.

 

Sektör liderlerinin onayladığı ve vazgeçilmez olarak gördüğü genel bir anlayış sunarak teknoloji standardı olmak için var gücümüzle çalışmaya devam etmekteyiz. 

Daha iyi bir gelecek inşa etmek için çığır açan fikirler üreten, genç ve yetenekli girişimcilerden ve mühendislerden oluşan bir ekibe sahibiz. Ölçeği ne olursa olsun şirketlere sunduğumuz akıllı çözümlerle ve benzersiz hizmetlerimizle gurur duymaktayız. 

Erya Software Bilişim A.Ş. olarak, doğru anlayış ve teknoloji avantajının şirketleri başarılı bir geleceğe yönelteceğine inanmaktayız.

 

Öğrenmek ve gelişmek için daima müşterilerimizin değerli geri bildirimlerini almak isteriz. Satış temsilcilerimizden biriyle görüşmek veya tanıtım talep etmek için bizimle iletişime geçin.