Parsecure 7/24 Cyber Attack Protection Systems
Parsecure Kiber Hücumlardan Qorunma Sistemi

Baza Mühafizə və Xilas Etmə Sistemi Parsecure

Kiber Hücumlardan Qorunma,
 

ParSecure X2 ile yapabilecekleriniz,
– ParSecure Siber Tehdit İstihbarat Servisi ile entegre çalışma.
– Multi WAN (Birden fazla internet hattı yönetme.)
– 5651 yasasına uygun yasal loglama.
– Hotspot (TC Kimlik, SMS doğrulama yada manuel kullanıcı oluşturma.)
– VPN seçenekleri. (IPSec, OpenVPN, L2TP, PPTP)
– Web filtreleme.
– KVKK gerekliliklerine uygunluk.
– Yük dengeleme.

KIBER HÜCUMLARA QARŞI ƏN GÜCLÜ QORUNMA SISTEMI

ParSecure –nin köməyi ilə dünyada bütün növ fidyə viruslarının və kiber hücumlarının qarşısını dərhal alıb, serverlerinizi 24/7 qoruyuruq.

 

2017-2018-2019 ci ildə kiber hücumlardan 20 milyon dollar gəlir gözlənilir. Bu pulların bir hissəsi bəlkədə bir vaxt sizin cibinizdən çıxacaqdır.

 

Sizdə birgün şirkətinizin bu fəlakətlə qarşı qarşıya gəlməsini istəmirsinizsə ParSecure qoruyucu sistemini seçin.

ParSecure X2 ölçeklenebilir bir donanımdır ve networkünüzdeki tüm sunucu ve bilgisayar sistemlerini koruma altına alır. ParSecure X2 yi firewall olarak kullanabilir yada mevcut firewall unuz ile switch arasında ek bir ayar gerektirmeden konumlandırabilirsiniz.

 

ParSecure X2 sizi küresel, ulusal ve bireysel siber saldırılara karşı korumaktadır.

ParSecure X2 sisteminizi RDP, MSSQL, MySQL, FTP, SSH vb. atak yöntemleri ile veri sızıntısı, ransomware (fidye) ve türevi küresel ve ulusal saldırılara karşı en iyi korumayı sağlamaktadır.

KC-SSETS (Siber Saldırı Erken Tespit Sistemi) Türkiye, Azerbaycan, Kıbrıs, Birleşik Arap Krallığı, Belçika, Şili, Amerika, Kanada, İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Romanya, Brezilya, Hindistan, Hollanda, İsveç, İsviçre, Avusturya, Avusturalya, Rusya, Ukrayna ve Polonya, Japonya, Singapur, Güney Kore, Mısır, Umman, Tunus, Cezayir, Katar, Slovenya, Şili, Bulgaristan, Hong Kong, Macaristan, İsrail vb. 50 den fazla ülkleye yapılan siber saldırıları ve saldırgan IP adreslerini anlık olarak tespit eder ve saldırgan IP adreslerini güncelleme sunucusuna bildirir.

ParSecure X2 KC-SSETS tarafından tespit edilen tüm saldırgan IP adreslerini, sahte emailler ile gelen fidye virüslerinin iletişim kurduğu IP adreslerini güncelleme sunucusundan anlık olarak alır, kendini günceller ve network ünüzdeki tüm bilgisayarları ve sunucuları koruma altına alır. ParSecure bu sayede saldırganlar henüz sizi hedeflemeden onlara karşı sizi benzersiz şekilde korur.

ParSecure X2 tüm dünyayı etkisi altına alan WannaCry ve Petya benzeri küresel fidye saldırılarını da erken tespit etmeyi ve engellemeyi hedeflemektedir.

Firewall cihazları gibi defansif çalışmaz. ParSecure anlık olarak KC-SSETS tarafından tespit edilen saldırganların IP adreslerini güncelleme sunucusundan  alır ve engeller.

 

Bu sayede saldırgan sisteminizi hedeflemeden önce engellenir ve kullanıcı adı parola denemesi dahi yapamaz.

 

Erya Software Bilişim Anonim Şirketi
Aydınlı Mah. Paylayıcı mad. yolu No:3 Tuzla İstanbul Türkiye

Türkiye için telefon numaramız +90 216 561 6 216  www.eryayazilim.com

Azerbaycan için telefon numaramız  +994 12 310 03 29  www.audaces.az

 

  • Erya Yazılım İnstagram
  • Erya Yazılım Twitter
  • Erya Yazılım Facebook
  • Erya Yazılım Youtube Sayfası